İnönü Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 18 Ocak 2018 Perşembe


Öğrenci Numarası :
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 
Engelli Öğrencilerimizin Dikkatine
Üniversitemizde engelli öğrencilerimizin engelli olduklarına dair belgelerini (rapor) Öğrenci Bilgi Sisteminde kayıt altına alınması için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığındaki birim personellerine bildirmeleri gerekmektedir. Daha önce bildirimde bulunan öğrencilerimiz tekrar bildirimde bulunmasına gerek yoktur. 


PASAPORT Almak isteyen öğrencilerimiz, Öğrenci Belgelerini E-DEVLET Üzerinden alınan öğrenci belgeleri ile müracaat etmeleri gerekmektedir.
(Öğrenci Otomasyon sistemi üzerinden alınan, EBYS imzalı belgelerle müracaatta bulunulmaması gerekmektedir.)


Yabancı Uyruklu Öğrencilerimizin Dikkatine

TC Kimlik numaralarını bildirmeyen yabancı uyruklu öğrencilerimiz, T.C Kimlik numarası ile birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında birimlerden sorumlu olan görevlilere müracaat ederek YÖSİS güncellemelerini  yaptırması gerekmektedir.


(Elektronik ortamda belge talebinde bulunan öğrencilerimizin, belge onaylama süreci ilgili yetkili kişi tarafından EBYS üzerinden belirli aralıklarla imzalanmaktadır. Belge onayı için gönderimde bulunan öğrencilerimiz, Öğrenci bilgi yönetim sisteminden belgelerinin onaylanıp onaylanmadığını belirli aralıklarda kontrol etmeleri gerekmektedir.)Uzaktan eğitimde verilen,  İngilize,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve Türkdili 5'i derslerini alan öğrenciler ders saatinde http://lms.inonu.edu.tr  linkine  tıklayarak canlı olarak deslerinizi izleyebilirsiniz. Sisteme giriş için  Öğrenci İşleri otomasyon sistemine giriş yaptığınız kullanıcı adı ve şifre geçerli olacaktır.  Kullanım kılavuzuna  http://yardim.advancity.com.tr/kullan%c4%b1c%c4%b1-kat%c4%b1l%c4%b1mc%c4%b1/kullanckatlmc-kullanm-klavuzu linkinden ulaşabilirsiniz.